Wideo promocyjne

30.01.12 dodał: Leon, kategoria:strona skomentuj! »

W kooperacji z ekipą EYE GROUP powstało promo wideo studia, zachęcamy do sprawdzenia “jak to w No Fear wszystko wygląda”

Nowe produkcje z naszego studia można sprawdzać na profilach myspace oraz facebook.

Dział VIDEO oraz nowe nagrania

25.10.12 dodał: Leon, kategoria:muzyka, nagrania skomentuj! »

Na stronie pojawił się nowy dział VIDEO, gdzie będą na bieżąco umieszczane klipy do utworów zarejestrowanych w NO FEAR RECORDS.

Ponadto dodaliśmy sporo nowych utworów do odsłuchania w playerze dostępnym po prawej stronie.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Garść zaległych informacji

15.03.11 dodał: Leon, kategoria:muzyka, nagrania skomentuj! »

Od ostatniego newsa minęło sporo czasu, a przez studio przewinęło się wielu artystów. Tak więc jednym newsem chciałbym podsumować 4 miesiące pracy.

Silent Bridge – młoda ekipa z Tychów wykorzystała nagrodę ufundowaną podczas przeglądu “Zalew Rocka” i zrealizowała 3 utworowe demo.
Moulded Flesh – rybniccy wyjadacze oldshoolowego trash/death’owego naparzania nagrali kolejny album pod tytułem “The Trifling Life”. Na ich profilu myspace możecie odsłuchać dwóch premierowych utworów z tego materiału.
Nihilizzm – ekipa z Raciborza dostarczyła mi nowy materiał do zmiksowania i zmasterowania, który aktualnie czeka na wydanie.
All Alone – Dobre rockowe granie z Bielska. Współpraca z chłopakami zaowocowała EP’ką, na którą składa się 6 utworów. 4 z nich możecie sprawdzić na ich profilu myspace.
HK Rufijok – konkretne hip hopowe łojenie po naszymu czyli hanys w natarciu, płyta już w sprzedaży na stronie wytwórni Protest Song. Łakomy kąsek nie tylko dla fanów szerokich gaci.
Wtorky – Pamiętacie kapelę Apogeum ? Na zespół Wtorky składa się większośc muzyków właśnie tej formacji z Knurowa. Na tym kończą się powiązania, muza jaką prezentują chłopaki to podobno Southern Rock/Metal. Na ich profilu myspace znajdziecie 4 z 6 utworów jakie popełnili podczas sesji w No Fear rec.
Ampwhirr – rockowy zespół z Raciborza zgłosił się na dogranie wokali do 4 utworów oraz zmiksowanie i zmasterowanie demówki, którą w całości możecie sprawdzić na ich profilu myspace.
The Messis – w Kuźni Raciborskiej również grają rocka. Pięciu chłopaków nagrało płytę “Smak Wieczności”, którą już możecie zamawiać poprzez oficjalną stronę zespołu. Natomiast na swoim myspace umieścili 4 utwory z tego materiału.
Dash – Wiele godzin spędziliśmy wraz z Arkiem Dzierżawą by sprostać wymaganiom tej jakże oryginalnej kapeli. Owocem naszej pracy są 2 singlowe numery, z których jeden właśnie dziś ma swą oficjalną premierę myspace. Sprawdźcie to, w Polsce mało kto tak gra.
Sekcja z Włoch – najnowsza produkcja na chwilę obecną. Współpraca rozpoczęta nieśmiało od nagrania jednego utworu. Efektu można posłuchać na oficjalnej stronie zespołu.

Artyści, którzy aktualnie rezydują w studio nagrywając różnej długości materiały to DIGGER, IMPERIAL SIN, METROWY, ROOG, DRIVE-BY oraz WALK ASIDE.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Teledysk Pigs In Tank

01.12.10 dodał: Leon, kategoria:muzyka, nagrania skomentuj! »

Pigs In Tank udostępnili właśnie video do utworu “One Bullet Remained”. Sprawdź to !

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

HK Rufijok – Promomix dostępny

21.11.10 dodał: Leon, kategoria:muzyka, nagrania skomentuj! »

Długo oczekiwany promomix z płyty “Who? Ja W To Wbijom!” od dziś dostępny tylko na stronach No Fear Records. Sprawdźcie go !

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

HK Rufijok “Who? Ja W To Wbijom” making of

20.11.10 dodał: Leon, kategoria:muzyka, nagrania skomentuj! »

Sprawdźcie najnowsze video ukazujące kulisy powstawania najnowszej płyty radoszowskiego majstra

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Bloo przed Acid Drinkers

07.11.10 dodał: Leon, kategoria:muzyka skomentuj! »

W dniu wczorajszym odbyły się eliminacje do 6 edycji festiwalu ROCK TRENDY. Po burzliwych naradach jury zdecydowało się przyznać główną nagrodę w postaci 20 godzin nagrań w No Fear Records oraz występu przed ACID DRINKERS zespołowi BLOO. 2 i 3 miejsce przypadły odpowiednio kapelom HEAD UP HIGH oraz NEWTONIA, ponadto jury wyróżniło zespoły THE CROSSROADS i GRIND. Wszystkie zespoły oprócz gadżetów muzycznych otrzymują 20% rabatu na nagrania w NFR.

Tagi: , , , , , , , .

Aktualnie w studio

07.11.10 dodał: Leon, kategoria:nagrania skomentuj! »

Na chwilę obecną w NFR realizowanych jest kilka produkcji:

Od października zajmujemy się nagraniami dla wytwórni PROTEST SONG. Równolegle solową płytę nagrywa METROWY znany z 3ody KRU, oraz pionier śląskiego rapu - HK RUFIJOK. Ponadto rejestrowane są utwory na drugą część składanki GRUBE JOINTY. W ciągu ostatnich kilku tygodni przez studio przewinęło się wielu ludzi, m.in. Majkel, Bu, Jot, Skorup, MassCypher, Gajos i Perez.

Od drugiej połowy października powstaje kolejna płyta rybnickich death metalowców z MOULDED FLESH. Na następcy “Death is redemption” z 2008 roku znajdzie się 8 nowych kompozycji, utrzymanych w klimacie do którego chłopaki zdążyli wszystkich już przyzwyczaić. Będzie szybko, oldschool’owo i bezkompromisowo.

Od poniedziałku 8 listopada rozpoczyna się sesja formacji DASH. Na potrzeby singla zarejestrowane zostaną 2 utwory, których współproducentem będzie Arek Dzierżawa (ŁZY, LADY FRAU).

Tagi: , , , , , , , .

Teledysk Pro-Creation !

29.10.10 dodał: Leon, kategoria:muzyka skomentuj! »

Od dzisiaj dostępny jest teledysk PRO-CREATION do tytułowego utworu z płyty Prosiak4life. Enjoy :-)

Tagi: , , , , , , , , .